Czas i Prestiż

kobiecy portal lifertyle, moda, uroda

Modne brwi – jakie są najnowsze modne trendy w brwiach?

Modne brwi to najnowszy trend w urodzie. Poszukiwanie idealnego wyglądu nigdy się nie kończy. Piękne oczy i piękne fryzury są ze sobą ściśle powiązane. Trendy w brwiach pojawiają się nieco później, ale zdecydowanie warte są dodatkowej uwagi.

Przy wyborze różnych stylów modnych brwi należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest naturalny kształt brwi. W zależności od tego, jak zwykle nosisz makijaż, być może będziesz musiał nieznacznie zmienić kształt brwi, aby uzyskać pożądany wygląd. Większość kobiet ma naturalne loki, ale jeśli twoje są proste, podkręcenie brwi w górę może nadać ci bardziej efektowny wygląd. Jeśli masz okrągłą twarz z mocnym centralnym obszarem, podkręcenie brwi w dół może złagodzić wygląd i nadać ci więcej wyrazistości.

Drugą rzeczą do rozważenia jest to, czy twoje brwi są cienkie, cienkie, krzaczaste, rzadkie itp. Kolejną rzeczą do rozważenia jest rodzaj włosów, które masz. Każdy rodzaj włosów może stworzyć inny kształt brwi, dlatego ważne jest, aby dobrać odpowiedni produkt do tekstury włosów.

Modne brwi

Ostatnią rzeczą, o której będziesz chciał pomyśleć, wybierając spośród wszystkich najnowszych modnych brwi, jest to, czy Twoja skóra jest odpowiednia do danego stylu. Niektórzy ludzie mają tłustą skórę, a inni suchą. Twoja cera i naturalny kształt twarzy również będą miały wpływ na ogólny wygląd, jaki osiągniesz. Możesz zdecydować się na przedłużenia lub użyć sztucznych włosów, aby uzyskać pożądany wygląd.

Sztuczne włoski mogą posłużyć jako podstawa do stworzenia najnowszych modnych brwi. Wyglądają jak twoje zwykłe włosy, z wyjątkiem tego, że są przymocowane do twoich własnych włosów przezroczystą rurką. Peruka pozostaje na czubku głowy, a efekt wygląda bardzo realistycznie. Peruki inspirowane znanymi aktorkami mogą kosztować 100 dolarów lub więcej, ale naprawdę mogą pomóc Ci osiągnąć własny, niepowtarzalny wygląd.

Modne brwi to zadbane brwi

Świetną opcją dla osób o tłustej skórze i wrażliwych oczach jest stosowanie naturalnych odżywek do brwi stworzonych przez najlepszych światowych ekspertów w kształtowaniu brwi. Profesjonaliści, tacy jak Karen Smith, używają mieszanki gliny i ziół do kształtowania brwi i nadania im wyrzeźbionego wyglądu. Najpierw przeanalizuje Twoją skórę i określi najlepszy kształt i kolor, który uzupełni Twój naturalny odcień skóry. Następnie wyśle ​​Ci zdjęcia swoich najlepszych klientów, aby określić, który kształt i kolor będą najbardziej pochlebne.

Wizażystka w salonie Karen Smiths pomoże Ci następnie nałożyć idealny makijaż. Po złożeniu wniosku po prostu poczekaj, aż się rozliczy. Zazwyczaj ten proces trwa od jednej do dwóch godzin, a makijaż trzeba nakładać kilka razy w ciągu dnia. Wiele kobiet woli używać brwi geolift, aby uzyskać efektowne brwi.

Brwi Geolift wykonane są ze specjalnej kory stworzonej z naturalnych substancji, takich jak glinka czy kwas hialuronowy. To unikalny proces produkcji tych korków pozwala im ślizgać się po brwiach bez ciągnięcia, pęsetowania lub przeczesywania włosów palcami. Dlatego coraz więcej osób przechodzi na ten rodzaj brwi i dlatego stał się on znany jako nowy trend w modzie brwi.

Trendy w stylizacji brwi

Inne trendy w stylizacji brwi obejmują prostowanie i modelowanie. Możliwości prostowania i kształtowania brwi jest wiele. Możesz mieć grube brwi, cieńsze brwi lub dowolną liczbę innych kształtów brwi. Jeśli interesuje Cię zmiana kształtu brwi, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić w domu, aby uzyskać pożądany wygląd. Możesz na przykład kupić pęsety i mały pędzelek i samodzielnie kształtować brwi.

Możesz także kupić pęsety i szeroki grzebień do zębów i użyć ich do modelowania brwi w domu. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, robiąc to w domu. Po pierwsze, niezwykle ważne jest, aby nie dotykać oczu pęsetą, a także trzymać pęsety z dala od skóry. Jeśli twoja skóra zostanie podrażniona pęsetą, tylko pogorszy twój problem.

Ostatni trend dotyczący brwi, o którym chcę omówić, dotyczy zmarszczek. Wiele osób uważa, że ​​najlepiej poczekać, aż pojawią się zmarszczki na czole, zanim się ich pozbędziemy. To po prostu nieprawda. W rzeczywistości niektóre z najlepiej wyglądających celebrytów z pięknymi brwiami to te, które nigdy nie miały ani jednej zmarszczki i nigdy w całym swoim życiu nie miały ani jednej brwi bez zmarszczek! Mówię o Jessice Simpson i Oprah Winfrey.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *