Czas i Prestiż

kobiecy portal lifertyle, moda, uroda

Opaski do włosów

Opaski cyklicznie znajdują się na topie najmodniejszych akcesoriów do włosów. Korzystać z opasek do włosów można na co dzień, oraz na większe wyjścia, ponieważ sposobów na upięcia włosów z jej wykorzystaniem nie brakuje.

Komu pasuje opaska na włosy?

Odpowiedź jest krótka- każdemu! W dzisiejszych ofertach sieciówek, w sprzedaży jest wiele modeli, o różnych fasonach, przez co z łatwością można je dopasować do kształtu twarzy, czy osobistych preferencji. Wyróżnić można opaski z kamieniami, lub innymi ozdobami, płaskie, odstające, metalowe, w bogatej gamie kolorystycznej.

Fryzura z użyciem opaski na włosy

Kiedy Twoje włosy nie chcą się poprawnie ułożyć, lub brakuje Ci czasu dobrym rozwiązaniem będzie upięcie w koka, przy okazji zaczesując niesforne włosy opaską. Niezależnie od długości włosów, oraz ich ilości kok będzie pasował każdemu w młodym wieku. Influencerki na portalach społecznościowych pokazują jak można dodać klasę i szyk prostym upięciom w koka za pomocą opaski do włosów. Kolejnym rozwiązaniem jest nakręcenie loków prostownicą i powolne ich roztrzepanie, po czym należy użyć lakieru do włosów i nałożyć opaskę. Takie upięcie zapewni nonszalancje i będzie dobrym rozwiązaniem na wieczorne wyjście. Opaskę do włosów, możesz stosować kiedy planujesz przedłużyć grzywkę, ale na ten moment kosmyków nie jesteś w stanie spleść w warkocza, czy spiąć kucyka.

Idealna opaska

Największą zaletą opasek jest to, że możesz ją stworzyć sama za pomocą jakiegokolwiek materiału z pasmanterii. Jeśli nawet masz materiał w domu, który odkryje Twoją twarz w ponadprzeciętny sposób użyj go. Tego typu przygotowane opaski do włosów można dobrać do sukienki, czy spodni, które akurat nałożyłaś. Rozwiązanie nie jest drogie, nie wymaga dużego zaangażowania, a ponadto zapewnisz sobie efekt wow. Dodatkowo warto wybrać opaskę, która pomimo idealnego kształtu, oraz koloru, będzie również wygodna. Dzięki temu przyda się nie tylko na wyjście z domu, ale również w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Dzięki niej będziesz miała komfort uporządkowanych włosów na głowie, oraz niezależnie od sytuacji będziesz wyglądała na prawdę dobrze.

Opaski na włosy zostały bardzo dobrze wypromowane w serialu „Słodkie Zmartwienia”, oraz „Plotkara”. Główne bohaterki do włosów miały wiele rodzajów opasek do włosów, nakładanych zależnie od stylizacji. Początki tych serialów przypadają na lata 90te, a co za tym idzie – moda wraca. Warto mieć w swojej szufladzie, czy toaletce parę różnych rozwiązań, dzięki którym zapewnisz sobie nowy look.

Pleciona torebka koszyk- naturalność i elegancja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *