Czas i Prestiż

kobiecy portal lifertyle, moda, uroda

Pierścionki z koralików

Biżuteria stanowi świetny dodatek, sprawiający że każda stylizacja nabiera świeżości oraz niepowtarzalnego charakteru. Pierścionek z koralików jest w ostatnim czasie jednym z większych hitów modowych. Sprawia to, że warto wziąć właśnie jego wybór pod uwagę jeśli planujemy wyposażyć się w biżuterię.

Pierścionek z koralików- czy warto?

Pierścionek z koralików zrobiony na gumce stanowi jeden z bardziej uniwersalnych wyborów, jednocześnie zachowując styl. Ze względu na swój uniwersalizm będzie idealnym wyborem zarówno w przypadku ważnych uroczystości, jak i w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Dzięki swojej elastyczności nie będzie jakichkolwiek problemów z dopasowaniem do obwodu palca. Dlatego też zarówno osoby o dużych, jak i małych dłoniach na pewno znajdą coś dla siebie.

Szczególną uwagę warto zwrócić na wzory oraz stylizacje takich pierścionków. Są one niebanalne, nietuzinkowe i z całą pewnością zwracają na siebie uwagę. W zależności od wybranego wzoru mogą być nieco bardziej subtelne i delikatne. Sprawdzą się w przypadku stylizacji opartych na sukienkach, spódnicach, dżinsach, a nawet sprawdzą się przy stroju sportowym. Jak widać eksperymentować można z dowolnymi ubraniami.

Jaki pierścionek wybrać?

Pierścionki z koralików występują pod różnymi postaciami. Dostaniemy je zarówno w wersji jednobarwnej, jak i z wieloma wzorami i kolorami. Bez cienia wątpliwości kwestia doboru jest rzeczą indywidualną. Z całą pewnością wybór pierścionka z koralików jest opcją dla osób, które kochają niepowtarzalne aczkolwiek subtelne dodatki. Można je dobierać także w oparciu o bransoletkę. Takie połączenie będzie tworzyć idealny zestaw.

Jak zrobić samemu?

Wykonanie pierścionka z koralików jest o wiele prostsze niż by mogło się wydawać. Do wykonania przedmiotu niezbędne jest kilka podstawowych rzeczy: drobne koraliki bądź kamienie, element główny w postaci większego kamienia czy zawieszki, nożyczki oraz gumka silikonowa.

By wykonać trwały i solidny pierścionek należy wybrać dobrej jakości gumkę, która nie pęknie przy pierwszej lepszej okazji. Równie istotny jest wybór kamieni ozdobnych. Możemy eksperymentować z perłami czy kamieniami, ale nic nie stoi także na przeszkodzie by pokusić się o szafir, rubin czy szmaragd.

Podsumowanie

Reasumując, pierścionki z koralików to delikatny i subtelny rodzaj biżuterii, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Pierścionki te mogą być wykorzystywane zarówno podczas uroczystych wydarzeń, jak i noszone w ciągu dnia. Ich uniwersalizm sprawia, że dopełnią każdą kreację.

Pleciona torebka koszyk- naturalność i elegancja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *